ПРАВИЛА супроводу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ КЗ «Рівненська обласна

                                                                філармонія» РОР

від 26.12.2017 №125

 

 

ПРАВИЛА

супроводу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

в приміщеннях Комунального закладу

«Рівненська обласна філармонія» Рівненської обласної ради

 

  1. Загальні положення

 

Правила супроводу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (далі – Особи, що потребують допомоги) в концертній організації – Комунальному закладі «Рівненська обласна філармонія» Рівненської обласної ради (далі – філармонія) (далі – Правила) розроблено з урахуванням заходів, визначених Законом України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні“, Конвенцією про права осіб з інвалідністю та з метою забезпечення реалізації державної політики щодо створення безперешкодного життєвого середовища для Осіб, що потребують допомоги на території філармонії, забезпечення права таким Особам на безперешкодний доступ до приміщень філармонії (залу камерної та органної музики, що знаходиться за адресою: м.Рівне, вул.Соборна, 137, адмінприміщення (Мала зала) – за адресою: м.Рівне, вул..Драгоманова, 20), зручності та комфортності перебування в зазначених приміщеннях Осіб, що потребують допомоги, створення умов для високоякісного обслуговування персоналом філармонії та забезпечення Особам, що потребують допомоги, можливості вести незалежний спосіб життя і на рівні зі всіма громадянами брати участь у громадському, культурному житті суспільства тощо.

Цими Правилами визначається порядок доступу Осіб, що потребують допомоги, до приміщень філармонії – Залу камерної та органної музики та адмінприміщення (Мала зала) для перегляду концертів, заходів та отримання послуг і спілкування з персоналом, порядок взаємодії персоналу і служб закладу з Особами, що потребують допомоги та між собою.

 

  1. Порядок доступу до приміщень театру осіб, що потребують допомоги

 

2.1. Вхід до Залу камерної та органної музики здійснюється по пандусу, що знаходиться біля основних сходів, що дозволяє самостійний доступ у його приміщення Осіб, що потребують допомоги. У разі отримання допомоги щодо доступу в приміщення філармонії  перед початком вистави (не раніше 30 хвилин до початку вистави) Особам, що потребують допомоги, необхідно знаходитися перед центральним входом та зв’язатися за телефоном                (0362) 43-01-50 або (0362) 26-06-76 з черговими адміністраторами або скористатися кнопкою виклику чергового адміністратора, щоб домовитися про допомогу.

2.2. Вхід до адмінприміщення (Мала зала) здійснюється по прямому доступі (без сходів), що дозволяє самостійно пройти Особам, що потребують допомоги. У разі необхідності допомоги щодо доступу в дане приміщення філармонії  Особам, що потребують допомоги, необхідно скористатися кнопкою виклику зліва на дверях  та дочекатися чергового адміністратора.

 

2.3. Головний адміністратор та/або будь-який черговий адміністратор спускається до Особи, що потребує допомоги, разом із Службою супроводу.

 

2.4. У разі якщо Особа, що потребує допомоги, звертається до філармонії з метою отримання інформації про послуги філармонії та придбання квитків на концертні програми, головний адміністратор забезпечує їй можливість задовольнити потреби, передбачені цим пунктом Правил.

 

2.5. У тому випадку, якщо Особа, що потребує допомоги, звертається до філармонії з метою перегляду концертів/заходів, головний адміністратор повідомляє про це Службу супроводу філармонії для забезпечення супроводження.

 

2.6. Служба супроводу вживає заходів щодо транспортування Особи, що потребує допомоги, разом з інвалідним візком або окремо Особи та інвалідного візка, спеціальної апаратури та обладнання, якими вона користується у всіх складних місцях приміщень філармонії та до залу камерної та органної музики чи Малої зали, де разом з адміністратором її розмішують для перегляду концертної програми чи заходу.

 

2.6.1. При наявності можливості та, у разі згоди Особи, її залишають у візку, який розташовують у спеціально відведених місцях залів філармонії чи проході залу камерної та органної музики в безпечному та зручному для перегляду концертних програм/заходів місці;

 

2.6.2. Якщо відсутня можливість та/або згода Особи на її розміщення згідно з пунктом 2.6.1 Правил, її розміщують на місце згідно з придбаним квитком, а візок передається черговим адміністратором на зберігання у гардероб.

 

2.7. Консультативна допомога щодо напрямків руху, забезпечення супроводу Осіб, що потребують допомоги, по приміщенню філармонії та, при потребі, надання фізичної допомоги покладається на адміністраторів філармонії та Службу супроводу.

Comments are closed.