ФЕСТИВАЛЬ ОРГАННОЇ МУЗИКИ “MUSICA VIVA ORGANUM” 2018 “ЖИВА МУЗИКА ОРГАНУ”

Дата, час, місце

  • 02/08/2018
  • 19:00
  • вулиця Соборна, 137, Рівне, Зал камерної та органної музики
  • 43-01-50, 067-363-29-00

 

” Гра в чотири руки”  За пультом Сальваторе Пронесті та Лаура Саруббі з Італії.

Сальваторе Пронесті навчався грі на органі у маестро Луїджі Челегіна. У 1993 році відкрив власну «Органну крамницю» для будівництва, реставрації та технічного обслуговування органних труб. Паралельно з музично-ремісничою діяльністю ведеться інтенсивна концертна. Як органіст, особливо цінний імпровізаціями в різних стилях, провів концерти на важливих національних і міжнародних фестивалях, серед яких Брюссель (2015, 2016), Брюгге (2016). Сьогодні Сальваторе – капельмейстер Капели собору у Вібо Валентія. Нещодавно був запрошений зайняти пост Почесного органіста в соборі своєї єпархії, Мілето-Нікотера-Тропеа.
Має велику колекцію клавішних інструментів для виконання античної музики.

Лаура Саруббі закінчила фортепіано у 2010 році з відзнакою та в 2014 році на клавесині в консерваторії “Ф. Torrefranca “Vibo Valentia. В ході навчання він відвідував курси і майстер-класи у відношенні як сольного аспект, що камера, деякі з яких організовані самою Консерваторії, як «20dita в фестивалі» з маестро Х. Морен і М ° N. волосся, «польські пісні Шопена», «Lieder Шуманом», про «Lied Ліста» і «Lieder Малера», про «Lieder Брамса», крім участі в концертах, що проводяться з нагоди Різдва, Великдень подій та конференції як клавесин і / або піаніст.
Вона відвідувала курси спеціалізації, викладені маестро Е. Мурано, М ° Б. Каніно та М ° Г.А. Brustia для фортепіано соло і маестро П. Hantai для клавесина, і брала участь у численних конкурсах, один з яких зайняв 2-е місце на «SCI. PA. підлягає затвердженню Г.І. “з Риму.
Вона має досвід роботи в якості асоційованого викладача фортепіано в декількох концертах і подіях в різних формаціях, як в Італії, так і за кордоном, бере участь в «Міжнародному оперному Workshop – OperaStudio вербікаро (CS)», організований маестро Анджело Guaragna, директор Альдо Тарабелла і співачка Грасієла Альперина за творами “Елісир д’Амора” від Доніцетті та “Барбіре ді Сівілья” Россіні.