“КІНООРГАНУМ – музика із кінофільмів”

Дата, час, місце

 • 19/09/2019
 • 19:00
 • вулиця Соборна, 137, Рівне, Зал камерної та органної музики
 • 43-01-50, 067-363-29-00

В концерті беруть участь: Олена Болюх– орган, Сергій Лихоманенко – диригент, Сергій Солодовников – піаніст та академічний камерний оркестр філармонії.

Сергій ЛИХОМАНЕНКО (симфо-поп @ симфо-рок) – диригент і організатор експериментальних оркестрів Eclectic Sound Orchestra і Kiev Grand Classic. Ідейний натхненник створення нових музичних стилів на межі електронного звуку і традиційних інструментів. Під його керівництвом симфонічний оркестр виконає хіти з репертуару сучасних рок- і поп-виконавців: Мадонна, Rammstein, Metallica, Шер та інші, в симфонічної обробці.

Владислав Солодовников – піаніст, музикант-імпровізатор, композитор. Засновник і режисер-постановник театру-студії “Bach_Alive” (Київ). Композитор і член оргкомітету оркестру “Eclectic Sound Orchestra” (Київ). Навчався в Полтавському музичному училищі на відділі “теорія музики”, вивчав композицію і інструментування у професора В. Мужчиля у Харківському інституті мистецтв ім. І. П. Котляревського. Працює в жанрі необароко, фьюжн-фолк, академічна електронно-акустична музика, духовна музика (періоду початку ХХ ст.), мінімалізм, антиромантизм. Флейта – Ганна Данець Автор 2-х літургій, 3-х сюїт для оркестру та електронного інструментарію, Фолк-билиці в царині джазу для змішаного оркестру, антиопери “Прасыони за розумом” (Страсти по рассудку”) (лібрето і постановка автора). Лауреат міжнародного конкурсу композиторів імені Івана Карабиця (Київ), неодноразово – міжнародного конкурсу молодих композиторів імені Левка Ревуцького (Чернігів).

Олена Болюх, (Київ) – солістка-органістка і викладач-концертмейстер музичної школи.

2008 року закінчила Київську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. М. В. Лисенка. З 2008 року – студентка Національної музичної академії ім. П. Чайковського. У 2013 закінчила магістратуру НМАУ ім. П.Чайковського по класу органа у проф. Г.В.Булибенко. Також навчалась у Ірини Стародуб (фортепіано), Світлани Шабалтіної, Ольги Шадріної-Личак (клавесин).
Брала участь в авторському проекті заслуженої артистки України Ганни Середенко «Митці за духовне відродження України» (2010); у фестивалі-форумі польсько-української органної музики 2012 року (Святиня Летичівської Богородиці); в VI Бахівській Асамблеї(Дніпро, 2016). Стажувалася на майстер-класах Я.Врублевского, В.Беднарского, Р.Перуцького (Польща), Г. Герінга, В.Церера (Німеччина).
Олена Болюх є лауреаткою V Міжнародного конкурсу органістів ім. В.Кікти (2012). Веде активну концертну діяльність як солістка-органістка, співпрацює з відомими музикантами, композитами і диригентами, з камерними та вокальними ансамблями, у тому числі дитячими колективами. Як акомпаніатор грає з Національним заслуженим симфонічним оркестром України, Симфонічним оркестром Національної музичної академії України, з ансамблем «Київські солісти».
У репертуарі – твори від старих майстрів ХVI-XVII ст. до романтизму та сучасності. Особливою полупярністю користуються шоу-програми з лазерними ефектами та демонстрацією зоряного неба, які відбуваються у Київському планетарії.

Програма концерту:

 1. Е. Л. Веббер Увертюра до мюзиклу «Привид опери»
 2. Г. Ціммер Сюїта за мотивами саундтреку до к/ф «Ангели і Демони»
 3. К. Орф Саундтрек до к/ф «Жанна д’Арк» Зі сценічної кантати  «Карміна Бурана» (№ 1 і № 2)
 1. Я. Тірсен Головна тема з к/ф «Ameli»
 2. С. Барбер Adagio для струнних – саундтрек до к/ф «Людина-слон»
 3. Ф. Ґласс «Прибиральник» – саундтрек до «Кояніскаці»та серіалу «Клініка»
 1. К. Дебюссі «Місячне сяйво» – саундтрек до к/ф «Одинадцять друзів Оушена»
 2. Х. Ціммера та К. Бадельта Сюїта до к/ф «Пірати Карибського моря» (ч.1,ч.2,ч.3)
 3. Г. Ціммер Сюїта зі саундтреку до к/ф «Міжзоряний» («Interstellar)  – за мотивами саундтреку Х. Ціммера
 1. Р. Джаваді Диптих за мотивами саундтреку до серіалу “Гра престолів” та композиції «Світло Сьомого»