“Мелодії Кохання”

Дата, час, місце

  • 22/11/2018
  • 19:00
  • вулиця Соборна, 137, Рівне, Зал камерної та органної музики
  • 43-01-50, 067-363-29-00

 

Концерт презентують:

Галина та Микола Швидків, концертмейстр — Ірина Козачук

В програмі твори української та світової класики

Галина Швидків народилася в місті Городок Львівської області. Зараз живу і працюю в Рівному – заслужений працівник культури України, доцент Рівненського державного гуманітарного університету. Займаюсь сольною виконавською діяльністю як співачка (сопрано). Гастролювала в Україні та за межами краю.Член асоціації “хорове товариство ім. М. Леонтовича”.

Микола Швидків – Заслужений артист України (баритон)

Закінчив Вищий музичний інститут ім. М.Лисенка у Львові.
З 1999р. – соліст-вокаліст Рівненської області філармонії.
Лауреат численних Міжнародних конкурсів оперних співаків.
На сцені Львівського театру опери і балету ім. С.Крушельницької виконав партії: Онегіна з опери “Евгеній Онегін” П.Чайковського, Белькоре з опери “Любовний напій” Г.Доніцетті, Фігаро з опери “Севільський цирульник” Дж.Россіні, Султана з опери “Запорожець за Дунаєм” С.Гулака-Артемовського.
Підготовлені і виконані концертні програми:
„Вечір Української музики”, „Вечір Російської музики”, „Вечір Італійської музики”, „Вечір Німецької музики”, вокальний вечір „Лірика С.Рахманінова”
В 2005 р. – бере участь в проекті “Ave Verdi” разом з солістами Львівської опери Романом Трохимчуком /тенор/, солістом Національної опери Заслуженим артистом України Сергієм Могерою /Бас/.
В 2005 р. співаком підготовлена програма з творів Галицьких композиторів спільно з Народною артисткою України, Лауреатом Шевченківської премії професором Марією Байко.
В 2006 р. М.Швидків брав участь в проекті „Німецький реквієм” Й.Брамса під керівництвом диригента Джона Мейсона Ходжеса (США).