Прем’єра “Смичком по клавішах”

Дата, час, місце

  • 04/04/2019
  • 19:00
  • вулиця Соборна, 137, Рівне, Зал камерної та органної музики
  • 43-01-50, 067-363-29-00

За участі: Заслуженого артистка України Кирила Стеценка /скрипка/, Олександра Саратського /фортепіано/ та академічного камерного оркестру філармонії – диригент Юрій Скрипник.

Заслужений артист України Кирило Стеценко онук легендарного українського композитора Кирила Стеценка. Навчався в Київській музичній школі імені М. Лисенка. Підлітком брав участь у рок-гурті “Еней” у складі якого був і Тарас Петриненко. Закінчив Київську державну консерваторію імені П.Чайковського та Московську державну консерваторію.

Працював в Рівненській філармонії. Створив та завідував кафедрою менеджменту шоу-бізнесу Київського Національного університету культури і мистецтв. Засновник рок-фестивалю “Тарас Бульба”. Зіграв понад три тисячі сольних концертів в Україні та за кордоном. Лауреат Першої премії Всеукраїнського конкурсу скрипалів імені М. Лисенка (1977) та Третьої премії Всесоюзного конкурсу скрипалів (1977). Династію скрипалів Стеценків продовжує донька Кирила – Ксенія (1998 р. н.). У співдружності з поетами Кирилом Стеценком створено кілька пісень.