Віртуозний кларнет!

Дата, час, місце

  • 29/03/2018
  • 19:00
  • вулиця Соборна, 137, Рівне, Зал камерної та органної музики
  • 43-01-50, 067-363-29-00

Рівняни  та гості міста матимуть змогу насолодитися  звучанням одного з найбільш співучих і віртуозних  духових музичних інструментів – кларнету.

Учасники: Соліст – Олег МАЛОВІЧКО (кларнет, Польща)

Диригент – Богдан ІВАХІВ (Київ).

та Академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії.

У програмі:

К. М. фон Вебер – Clarinet quintet op.34

І. Кириліна – Симфонієта для струнних

Д. Шостакович – Дві п’єси для струнного октету op. 11

Ж. Бізе – Adagietto з першої сюїти “Арлезіанка”

В. Герберт – Серенада для струнного оркестру op.12

 Богдан Івахів закінчив диригентський відділ Тернопільського музичного училища імені Соломії Крушельницької. Зараз навчається в Національній музичній академії імені Петра Чайковського на кафедрі оперно-симфонічного диригування у професора Віктора Здоренка. Лауреат всеукраїнських конкурсів. Брав участь в українсько – швейцарському майстер-класі для диригентів в м. Хмельницькому. Бере участь в постановці опери “Мавра” І. Стравінського в оперній студії консерваторії в якості диригента-постановника. Диригує концертами сучасних композиторів у багатьох містах України.

Олег Маловічко народився у місті Тернопіль в 1995 році. В 2011 році закінчив з відзнакою Тернопільську музичну школу ім. В. Барвінського у класі фортепіано Яворської Н. І. Тоді ж розпочав навчання в Тернопільському музичному училищі імені С. Крушельницької (клас кларнету викладача Гайди Є. Й.), продовжуючи паралельно навчання в Дрогобицькому музичному училищі ім. В. Барвінського по фортепіано. Зараз студент ІІІ курсу Краківської Музичної Академії (Польща) в класі професора Andrzeja Godka i асистентки Barbary Borowicz. Був учасником проведених майстеркласів з такими відомими кларнетистами як: Paul Mayer, Philippe Cuper, Gabor Varga, Ninę Janßen-Deinzer, Nuno Pinto, Jana Jakuba Bokuna, Wojciech Komstа, Stephan Vermeersch. Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів.