Фонтану біля органного залу у Рівному не буде (ФОТО)

Через півтора-два тижні у Рівному завершать реконструкцію площі біля органного залу. Її зроблять комфортною та зручною для пішоходів. На це виділили 1 мільйон 700 тисяч гривень. Про реконструкцію площі заговорили ще сім років тому. Тоді проект будівництва керівництву органного залу допомагали розробляти художники.


Наразі саму площу підняли трохи вище, аби автомобілі не мали змоги заїхати туди. На ній ще викладають бруківку та впорядковують територію.

Подейкували, що біля органного залу зроблять фонтан. Однак, як запевнило керівництво, його не буде. Натомість поставлять арфу, але коли саме наразі невідомо.

– Цей інструмент асоціюється з нашим органним залом, – розповів директор Рівненської обласної філармонії Микола Орешко.

Годинник на фасаді органного залу вже готовий до запуску. Потрібно лише налаштувати точний час, аби не було жодних відхилень. Замість бою курантів він гратиме класичну музику. Сам органний зал теж потребує ремонту, у приміщенні чимало тріщин.

-Ціна питання на 2015 рік становила 5,5 мільйонів гривень. Розходжень немає, але ремонтні роботи провести треба. Також неодноразово піднімалося питання вітражів,
– додає пан Орешко.

Вже завтра, 5-го жовтня, відкриють 77 концертний сезон Рівненської обласної філармонії.

Джерело: Рівне-інформаційне

 

Comments are closed.