Французький піаніст порівняв органний зал у Рівному з Нотр-Дам де Парі (ВІДЕО)

У Рівному розпочалися репетиції концерту французької музики, який відбудеться 16 листопада в органному залі. Це буде спільний концерт 18-річного піаніста з князівства Монако Слави Гершовича та симфонічного оркестру філармонії.

Піаніст Слава Гершович народився у родині скрипалів, але сам хлопець грати на цьому інструменті полінувався. Жартома зауважує, що потрібно багато працювати. Хоча сам щодня на відточування майстерності гри на піаніно витрачає по 6 годин. І не даремно, в 11 років він вперше виступив на великій сцені у залі Яші Хейфета у Вільнюсі.

Згодом виграв перші премії у двох міжнародних конкурсах: «Флейм» у Парижі та «A.GI.MUS» у Сан-Ремо. А вже у 2013 році вперше зіграв «Концерт для фортепіано та оркестр № 1» Д. Шостаковича з Каннським оркестром та дав велику частину концертів зі своїм братом Давидом Геараном-Гершовичем. Нині він навчається у Парижі.

 

«Я приємно вражений від вашого органного залу, він дуже схожий на Нотр-Дам де Парі. Біля нього я щодня прохожу повз. У Рівному ми зіграємо для вас вечір французької музики. Перше відділення я відіграю сам. А саме композитора Клода Дебюссі, а також Моріса Охана і Равеля. Друге відділення зіграємо разом із симфонічним оркестром «Концерт для фортепіано з оркестром N2 соль-мінор французького композитора Каміля Сен-Сан (в 3-х частинах)»,- розповідає музикант.

Диригент оркестру філармонії Юрій Скрипник задоволений, що в Рівне приїздять молоді музиканти.

«Це чудова нагода попрацювати з молоддю, я завжди радий цьому. У нас ще є два дні для репетицій, сподіваюся зіграємося. Це буде гарний концерт»,- зауважив Скрипник.

Нагадаємо, що концерт відбудеться у четвер, 16 листопада, о 19:00. Квитки можна придбати у касі органного залу, або за телефоном:43-01-50 та 096 826 40 97.

Джерело: ERVE.UA

Comments are closed.