Черняк Сергій Володимирович

головний диригент та художній керівник Академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії

Народився 19 червня 1973 року м. Кременець Тернопільської області Україна.

В 1980-88 роках навчався в середній школі  №1 м.Кременець одночасно в 1984-1988 вчився в Кременецькій школі мистецтв ім. М.Вериківського (клас валторни) – лауреат юнацьких конкурсів «Творчість юних» (ІІ,ІІ премії).

1988-1992 роках навчався в Тернопільському музичному училищі ім. С.Крушельницької відділ духових та ударних інструментів (клас валторни, викладач – Заслужений працівник культури України Б.Процак.). Протягом цих років також працював артистом муніципального духового оркестру «Галицькі сурми».

В 1992-1997 роках навчався у Вищому музичному інституті ім. Лисенка у Львові, оперно-симфонічне диригування (клас Народного артиста України проф. Ю.Луціва та Заслуженого артиста України доцента З.Остафійчук).

Під час навчання у вузі в 1995-1997 роках працював художнім керівником та диригентом учнівського симфонічного оркестру Львівської спеціалізованої музичної школи-інтернату (десятирічки), також диригентом, та суфлером Оперної студії ВДМІ ім. Лисенка. За успіхи у навчанні удостоєний стипендії Львівської Обласної ради, як кращому студенту факультету (ім. М.Колесси).

Після закінчення ВУЗу направлений на стажування до Національної опери України (м.Київ) під керівництвом Народного артиста України  І.Гамкала під час стажування працював суфлером оперної трупи театру, а також викладачем Вищого музичного училища ім. Р.Глієра, концертмейстером Київського Національного університету культури та мистецтв, а також головним адміністратором Київського муніципального камерного хору «Хрещатик».

В 2001 році був запрошений на посаду художнього керівника та диригента камерного оркестру Тернопільської обласної філармонії.

З 2001 по 2008 роки працював викладачем, та диригентом студентського симфонічного оркестру Тернопільського музичного училища та художнім керівником і диригентом студентського камерного оркестру інституту культури та мистецтв Тернопільського Національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

З 2008 по 2014 рік диригент Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, та художній керівник і головний диригент Оперної студії інституту культури та мистецтв Луганського Національного університету ім. Т.Шевченка, а також викладачем і диригентом студентського естрадно-симфонічного оркестру вище згаданого ВУЗу.

В 2014-2015 роках – художній керівник і головний диригент камерного оркестру Тернопільської обласної філармонії.

В даний час займає посаду Головного диригента та художнього керівника Академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії.