«Органний собор-2022». Дитяча програма К.Сен-Санс «Карнавал тварин»

Дата, час, місце

  • 16/01/2022
  • 12:00
  • вулиця Соборна, 137, Рівне, Зал камерної та органної музики
  • 096-29-458-12 068-05-860-72

Дитяча програма К. Сен-Санс «Карнавал тварин».

Олена Мацелюх (орган, м.Львів), Ірина Козачук (фортепіано), Ольга Куц (живопис).

Провідна українська органістка Олена Мацелюх є солісткою Львівської національної філармонії, Рівненської обласної філармонії, а також Будинку органної та камерної музики у Львові. Вона виступає зі своїми концертними програмами по всій Україні і гастролює у Швейцарії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі, Чехії, Данії та США.

Олена Мацелюх – продюсер і співорганізатор двох Міжнародних Фестивалів органної музики у Рівному – «Musica viva Organum» («Жива музика органу») та «Festival Organ Cathedral» («Органний собор»). Вона заснувала у 2019 році Міжнародний Фестиваль «Lucesk Оrganum» («Світло Луцького Органа»), а також вже декілька років є співорганізатором Міжнародних органних фестивалів у Чернівцях. У 2021 році в Чехії – Palacký University Olomouc артистка захистила докторську дисертацію на тему «Сакральне і профанне в органній творчості композиторів України та Чехії».

Організаторська й просвітницька діяльність науковця і визнаного авторитета в органному мистецтві Олени Мацелюх добре знана за межами України.