Сольний концерт Анастасії Янцур «CLASSICA»

Дата, час, місце

  • 13/05/2021
  • 19:00
  • вулиця Соборна, 137, Рівне, Зал камерної та органної музики
  • 0677501359, 0969631165

В концерті беруть участь: Анастасія Янцур; Заслужений артист України Микола Швидків; Ірина Козачук(концертмейстер), академічний камерний оркестр, диригент Юрій Скрипник.

Анастасія Янцур (сопрано) В 2016 році з червоним дипломом закінчила Національну Одеську музичну академію ім. А. В. Нежданової. І в червні цього ж року стала солісткою камерного плану Рівненської обласної філармонії. Учасниця телевізійного шоу «Голос країни – 6» на 1+1 команда Івана Дорна. Гастролювала в Польщі, Італії, Німечинні, Бельгії, Голандії, Люксембурзі, Угорщині. Лауреатка багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів.

Микола Швидків Заслужений артист України (баритон)  Закінчив Вищий музичний інститут ім. М.Лисенка у Львові. В 2005 р. – бере участь в проекті “Ave Verdi” разом з солістами Львівської опери Романом Трохимчуком (тенор),  солістом Національної опери Заслуженим артистом України Сергієм Могерою  (Бас). В 2005 р. співаком підготовлена програма з творів Галицьких композиторів спільно з Народною артисткою України, Лауреатом Шевченківської премії професором Марією Байко. В 2006 р. М. Швидків брав участь в проєкті „Німецький реквієм” Й. Брамса під керівництвом диригента Джона Мейсона Ходжеса (США). Брав участь у багатьох міжнародних конкурсах.

Ірина Козачук (концертмейстер) Співпраця з Рівненським камерним оркестром (під керівництвом Б. Депо) почалася у березні 1976 року. виконанням І фортепіанного концерту народного артиста СРСР Миколи Ракова під керівництвом автора у містах Дубно та Рівне.  Творчість об’єднала артистку з М.Іванівим, Тріо «Міо» (І.Козачук, М. Іванів, О. Кузьмінчук), Я. Кульчинським, Т. Денисюком, С. Жуковською, А. Кучерук, В. Войналович, Н.-М. Фарина, Б. Косопудом, І. Криворученко, Л. Лінчук, М. Швидківим, Л. Гуровою, М. Бобриком, Л. Репетою, етно-гуртом «Дуліби», Ю. Стасюком. Брала участь у всіх звітах Рівненської області на сцені палацу «Україна» у м. Києві. Артистка має численні записи на радіо, телебаченні та CD з різними виконавцями.

Юрій Скрипник головний диригент і художній керівник академічного камерного оркестру РОФ. Закінчив Рівненське музичне училище в 1978 році. Львівську державну консерваторію ім. М.В. Лисенка у 1984 році по класу оперно-симфонічне диригування (клас доцента Бобер Лариси Григорівни та Народної артистки України продюсера Луціва Юрія Олексійовича). З 1984 року праціє в Рівненському музичному училищі РДГУ. З 1987-1991 роки художній керівник оркестру народних інструментів.  З 1991 – 2019 роки художній керівник симфонічного оркестру училища. В 1999 році організував молодіжний камерний оркестр Палацу дітей та молоді м. Рівне, з яким працює й донині. З 1995 року постійно співпрацює з академічним камерним оркестром РОФ. З 2017 року головний диригент оркестру Рівненської обласної філармонії.  Нагороджений грамотою Міністерства освіти України та знаком Відмінник освіти.

Квитки в касі органного залу (каса працює з 5 травня)

Квитки можна замовити та забронювати за тел.: 0677501359, 0969631165