Віталій Дворовий (ф-но, Львів) та Академічний камерний оркестр

Дата, час, місце

  • 23/12/2021
  • 19:00
  • вулиця Соборна, 137, Рівне, Зал камерної та органної музики
  • 43-01-50, 096-826-40-97

Віталій Дворовий (ф-но, Львів)
Академічний камерний оркестр, диригент Софія Думіч (Львів).

У програмі:
Василь Барвінський «Молитва»

Бенджамін Бріттен «Сентиментальна сарабанда» з Простої симфонії.

Олександр Козаренко «Ірмологіон»

Микола Колесса Сюїта «В горах»

Валентин Сільвестров «Нічна серенада» з Тихої музики

Михайло Романишин «Різдвяна сюїта»

Мирослав Скорик Концерт для фортепіано, струнного оркестру і великого барабану №3

Дворовий Віталій
-Луареат 1 премії XVII та XVIII Всеукраїнського конкурсу піаністів у рамках фестивалю “Нейгаузівські музичні зустрічі” (м. Кропивницький);
-Лауреат 2 премії VII Міжнародного конкурсу піаністів у м.Рига (Латвія)
Перші музичні кроки робив у своєму рідному місті – Кропивницькому. У 2015 році вступив до Кіровоградського музичного коледжу(кл. викл. Гараніна Т.Ф.). За роки навчання неодноразово приймав участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, серед яких Всеукраїнський конкурс піаністів в рамках фестивалю “Нейгаузівські музичні зустрічі”(1 премія), VI Міжнароний конкурс піаністів ім. Ф.Шопена – м. Бакеу, Румунія (3 премія), VII Міжнародний конкурс піаністів у м.Рига(Латвія). Неодноразово виступав зі студентським симфонічним оркестром коледжу. Зараз навчається на 3 курсі ЛНМА ім. М.В.Лисенка (кл. професора Народного артиста України Й.Ерміня). Брав участь у майстер класах Ю.Кота, А.Ясінського, В.Носіної, А. Татарського.

Думіч Софія родом з міста Костопіль, Рівненської області. Від 2015 до 2019 навчалася у Рівненському музичному училищі по класу скрипки (клас викладача Павельчук Надії Олександрівни). 2019 року вступила до Львівської національної музичної академії ім. М.В. Лисенка на кафедру симфонічного та оперного диригування. 2 роки навчалася у класі Народного артиста України, Заслуженого діяча мистецтв України, доцента кафедри Дутчака Михайла Михайловича. З вересня навчається у класі доцента Дашака Богдана Зеноновича. Від 2020 року працює викладачем у Львівській музичній школі №2 викладачем музично-теоретичних дисциплін. З 2021 року здобуває другу вищу освіту в Львівській національній музичній академії зі спеціальності музикознавство (клас викладача кандидата мистецтвознавчих наук – Черевко Катерини Петрівни). 2020 року дебютувала у якості диригента у Львівському органному залі з камерним оркестром «Поліфонія».