Закриття фестивалю «Органний собор-2022»

Дата, час, місце

  • 30/01/2022
  • 17:00
  • вулиця Соборна, 137, Рівне, Зал камерної та органної музики
  • 43-01-50, 096-826-40-97

30 січня (неділя) 17.00

«Органний собор – 2022» закриття фестивалю

Ірина Харечко (орган, м. Київ), Академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії, диригент Юрій Скрипник.

Ірина Харечко – солістка Національного будинку органної та камерної музики (м.Київ), заслужена артистка України, дипломант міжнародних конкурсів. Випускниця Національної музичної академії України ім. П. Чайковського по класу фортепіано (професор А.Снєгірьов) та класу органа (професор Г.Булибенко). Ірина Харечко захистила в 1996 році європейський диплом соліста-органіста під керівництвом професора Дороті де Рой (Голландія) і згодом, у 1999 році, закінчила аспірантуру Музичної академії за фахом органного виконавства.
Вдосконалювала техніку виконавства на майстер-класах відомих європейських музикантів: професорів Ф.Клінди (Словаччина), Й.Труммера (Австрія), Б.Біллетера (Швейцарія), ректора Вищої музичної школи ім.
Ф.Мендельсона Х. Круммахера (Німеччина), а також в міжнародній школі «Мистецтво та освіта ХХІ століття». У конкурсі камерних ансамблів, проведеному в рамках цієї школи, вона одержала звання дипломанта. Значною віхою на творчому шляху органістки була участь у міжнародних фестивалях старовинної музики в Брюгге (Бельгія).
Артистка концертує з солістами-вокалістами, інструментальними ансамблями, хоровими колективами, Ансамблем класичної музики ім. Б.Лятошинського, веде активну гастрольну діяльність в Україні та за кордоном (Бельгія, Голландія, Німеччина, Польща).

У програмі:

– Й. С. Бах Концерт ре мінор

– Г. Ф. Гендель Концерт «Зозуля та соловей»

– Ф. Пуленк Концерт для органа з оркестром соль мінор