Лілія Майорова

артистка розмовного жанру

Закінчила Рівненське музичне училище за спеціалізацією “Теорія музики” та Донецьку державну музичну академію імені С. С. Прокоф’єва, де отримала кваліфікацію викладача, музикознавця. 2010-2013 рр. працювала у Донецькій обласній філармонії як лектор-музикознавець музичного лекторію та ведучою концертних програм в концертному залі Донецької обласної філармонії. Під час роботи в музичному лекторії підготовлено та проведено в дитячих садках, школах, літніх таборах, школах-інтернатах наступні програми:

“Місто моєї любові”, “Чарівна країна дитинства”, “Сторінки літопису ВВВ”, “Душа поетова свята” (про життя та творчість Т. Г. Шевченка), “Ой, радуйся, земле” (програма присвячена українським звичаям, обрядам, символам, легендам), “Коли душа співає” (українська пісня: від народної до сучасної), “Молитва за Україну” (пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр.), “Рідна мати моя”, “Присвята жінці”, “Пісні кохання”, “Музичний єралаш” (пісні мультфільмів та кіно), “Казки гуляють по світі”, “Голоси планети” (пісні народів світу) та ін.

В якості ведучої програм в концертному залі Донецької обласної філармонії проведено творчі вечори провідних солістів філармонії (“Тетянин день”, “Передчуття весни”), симфонічні концерти (цикл концертів “100 великих симфоній”, “Романтики свого часу”, “Й. Штраус і не тільки”, “Й. Гайдн”, “Музичний міст: Саксонія-Донбасс”), а також фестивалі та конкурси (конкурс молодих піаністів, Piano Forum, Donbas Modern Music art 2013, фестиваль “Прокоф”євська весна”).
В творчому доробку – концерти до професійних свят працівників медичних установ, залізничного транспорту, шахтоуправлінь та інших.