Унікальний фестиваль відбудеться в органному залі!!!

З 1  по  13 серпня зала камерної та органної музики  відчинить свої двері для гостей Другого Міжнародного фестивалю органної музики «Musica Viva ORGANUM» – Жива музика органу.

Орган — один з тих інструментів, який слід слухати лише наживо. Живі вібрації потоків повітря наповнюють зал, проходячи через органні труби, і створюють дивовижний ефект впливу на слух. Таке сприйняття не може відтворити жодний звукозапис.

Рівнянам і гостям міста надається унікальна можливість почути цей дивовижної потужності інструмент в органному залі Рівного. Саме тут встановлений один із найкращих інструментів в Україні унікальний орган, який дозволяє виконувати весь спектр світової органної музики.

«Фестиваль, який відбудеться  у серпні справді  унікальний . До Рівного приїдуть кращі органісти світу. Це безперечно геніально. Цей фестиваль збере органістів з Хорватії, Чехії, США та України, які представлять програму багатьох напрямків, епох і течій. Слід зазначити, інтерес до органної музики зростає з кожним роком. Про це свідчать заповнені зали під час органних концертів. І це зрозуміло: почувши одного разу звучання органу, , враження залишаються на все життя! Класична органна музика потужно впливає на мозкову діяльність, покращує логічне мислення, підвищує математичні здібності, заспокоює, мобілізує механізми пам’яті, розсіює депресію, звільняє від переживань і дарує людині відчуття сили, впевненості та внутрішнього спокою. Це прекрасний спосіб відпочити і сконцентруватися. Саме тому органна музика нині затребувана й актуальна серед людей різних поколінь і статусу», — підкреслив директор Рівненської обласної філармонії Микола Орешко.

Другий Міжнародний фестиваль MUSICA VIVA ORGANUM – ще одна мистецька подія сакрального значення. Це – знайомство із творцями та виконавцями органної музики різних епох, країн та континентів. Другий Міжнародний Фестиваль Рівненської обласної філармонії «ЖИВА МУЗИКА ОРГАНУ – 2019» стане великим і неповторним святом духовності та культурного порозуміння між людьми, – святом короля музичних інструментів ОРГАНА – розповіла директор фестивалю відома у світі органістка Олена Мацелюх.

Звісно що цьогоріч, власне на цьому фесті, ми максимально гарно спробуємо попрацювати зі світловими та спецефектами аби нашому улюбленому глядачу було цікаво та комфортно – дадав Микола Орешко.

Отже, гурмани музичного смаку і ті, хто готовий долучитися до грандіозної події нинішнього літа, можуть уже планувати дати відвідин концертів, які відбудуться:

1 серпня о 19.00 -« МУЗИКА БАЛКАНІВ » Едмунд БОРІЦ-АНДЛЕР – орган (Загреб, Хорватія)

4 серпня о 17.00 – «Пори рокуА. Вівальді та органні твори Й.С. Баха в програмі «Генії бароко»  Олена МАЦЕЛЮХ орган, Оксана ГАРГАЙ – скрипка, Ольга КУЦ – живопис, Богдан КОТЮК – коментар і 12 сонетів Вівальді.

8 серпня о 19.00 – « НЕДІЛЬНА МУЗИКА »Професор Петр ПЛАНИ – орган (Оломоуц, Чехія)

13 серпня о 19.00 – « УКРАЇНА і США – ПАРТНЕРИ за ОРГАНОМ » Ґейл АРЧЕР – орган (США)

Квитки в касі органного залу

та на сайті: https://ticketclub.com.ua/?ct=11&lc=9

Довідка за тел: 067-363-29-00, 43-01-50

 

 

 

Comments are closed.