З лімузином та червоною доріжкою: Рівненська філармонія ефектно відкриє ювілейний сезон

 У Рівному відбудеться грандіозне відкриття ювілейного 80-го концертного сезону Рівненської обласної філармонії.

фото Радіо Трекфото Радіо Трек

Захід заплановано на вівторок, 1 жовтня. Початок дійства о 18:00. Крім того, у листопаді у Рівному планують урочисто відзначити саме 80-річчя обласної філармонії.

Про особливості відкриття цьогорічного концертного сезону розповів директор Рівненської обласної філармонії Микола Орешко:

Свято розпочнеться з Майдану музики. О 18:00 там будуть живі музичні скульптури, світлове шоу, вогняне шоу, піротехнічне шоу, червона доріжка та урочисте представлення усіх артистів з ексклюзивним лімузином. Буде прекрасне дефіле духового оркестру. Далі ми перенесемося в зал, де відбудеться концерт великого симфонічного оркестру філармонії за участі усіх артистів з новими програмами, приємними сюрпризами і розіграшами.

Про особливості програми ювілейного відкриття розповів головний диригент симфонічного оркестру Рівненської обласної філармонії Юрій Скрипник.

– В цьому році ми вирішили виконати хіти класичної музики. Це буде і Гаетано Доніцетті, і Джузеппе Верді… Цю музику слухають більше 200 років, але все ж вона залишається актуальною. Крім класики у нас буде експеримент поєднання оркестру та фольклору: симфонічний оркестр зіграє з «Дулібами», прекрасним молодим колективом, який співає народні пісні. Зараз це тренд у всьому світі, тому ми хочемо ввести наш, поліський, елемент у концерт.

Окрім цього організатори концерту обіцяють ще один номер, але його секрету слухачам поки не розкривають.

Художній керівник філармонії Ліля Майорова своєю чергою розповіла про заплановані концерти у цьому музичному сезоні.

Будемо зберігати наші основні вектори – це співпраця з міжнародними музикантами. У грудні Рівне відвідає піаніст зі США. У листопаді, на святкуванні ювілейного сезону, будуть представники з інших філармоній та країн. Ми розширили географію наших виїзних концертів, зокрема долучились до проєкту «Музика в замку». Цього року у нас з’явилась опера «Служниця-пані». Крім того, маємо чудові дитячі репертуари.

Тож, Рівненська обласна філармонія запрошує любителів музики на заходи та обіцяє цікаві та насичені виступи.

АВТОР:ІВАННА АНТОНЮК

Comments are closed.